Rozwijające Prezenty Dla Niemowląt » Lalabu

Najmilszy prezent?

Okres od narodzin do pierwszych urodzin to niesamowity czas pod każdym względem. Maluszek rozwija się bardzo szybko, dużo rzeczy go fascynuje. I kiedy przychodzi moment odwiedzin lub kiedy szukamy dla niego prezentu na Gwiazdkę, wszyscy stajemy przed tym samym dylematem: co kupić? Wszystko dla takich maluszków wydaje się taaakie cudne…czy aby na pewno takie jest? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Ważne przy wyborze prezentu

Przed zakupem prezentu dla niemowlaka, zawsze zwracam uwagę na kilka podstawowych aspektów: jakość i bezpieczeństwo, materiał, z którego wykonany jest produkt, funkcjonalność oraz pomysł. Jeżeli decydujemy się na zakup zabawki, ważne jest również, aby nie była ona zbyt intensywna dla dziecka. Wiele mocnych kolorów i głośna muzyka jednocześnie to za dużo dla niemowlaka. Zabawka powinna przecież motywować, zainteresować dziecko do eksplorowania. Zbyt intensywne zabawki odwracają uwagę dziecka od tego , co w zabawce najważniejsze. Często pomysł na stworzenie zabawki jest genialny. Wykonanie natomiast pozostawia niestety wiele do życzenia.

Jeśli mowa o prezencie, który przyda się rodzicom w opiece nad maluszkiem, zawsze zwracam uwagę na materiał, z którego jest wykonany. Musi on być przede wszystkim bezpieczny. Ciekawe pomysły na taki prezent, to kocyki, potrzebne wszędzie i zawsze. W domu, na spacerze, na wakacjach. Oj, dużo by wymieniać. Kocyki są po prostu niezbędne 🙂 Poza tym, przydadzą się jeszcze naczynka do pierwszych posiłków, zawieszki do smoczka. Gryzaczki czasem też ratują życie 🙂

Co kupić?

Pomysłów jest sporo. Poniżej przedstawiam ciekawe inspiracje.

Rozwijające Prezenty Dla Niemowląt
  1. Pierwsza książeczka: link tutaj
  2. Pierwszy komplet naczynek: link tutaj
  3. Pierwsza przytulanka: link tutaj
  4. Kostka aktywizująca: link tutaj
  5. Zawieszka na pałąk lub do wózka: link tutaj
  6. Mata edukacyjna: link tutaj
  7. Zawieszka na pałąk lub do wózka: link tutaj
  8. Kocyk z wełny merino: link tutaj

Jak wspomniałam, powyższe propozycje są inspiracjami., ktore być może pomogą w podjęciu decyzji. W sklepie znajdują się zabawki oraz akcesoria, które wybieram z myślą o świadomych rodzicach, dziadkach, ciociach i wujkach, którzy chcą kupić produkt bezpieczny, rozwijający i ekologiczny. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.