Ciekawe Zabawki Na Podróż Z Dzieckiem » Lalabu
Ciekawe Zabawki Na Podróż Z Dzieckiem

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo większość z nas wybierze się w krótszą lub dalszą podróż. Kiedy myślimy o zaplanowanym wyjeździe, często ekscytacja miesza się z lekkim strachem. Myślimy: Jak przetrwać podróż z dzieckiem, żeby w spokoju dotrzeć do celu? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy ją dobrze zaplanować. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych frustracji. Poznajcie kilka sprawdzonych pomysłów na przetrwanie podróży z dzieckiem.

 

Magnetyczne zabawki 

Zabawki magnetyczne są dla dzieci niezwykle fascynujące. Dzieci uwielbiają sprawdzać i eksperymentować, co się przyciąga, a co nie. Jeśli dodatkowo magnes nie jest tylko magnesem lecz przez swoją formę zaprasza do zabawy, dzieci chętnie się nim bawią.  

Zabawki magnetyczne są także bardzo trwałe. Najczęściej wszystkie elementy zabawki są spakowane w jednym estetycznym opakowaniu, które bez problemu można zabrać do parku, do babci, czy właśnie w podróż samochodem czy pociągiem. 

Układanki magnetyczne od Mudpuppy 

 

 

Ciekawe Zabawki Na Podróż Z DzieckiemWspaniała propozycja, która rozwija kreatywność, pobudza dziecięcą wyobraźnię, a także rozwija sprawności manualne. Każda układanka ma poręczny format, dzięki temu świetnie sprawdzi się w podróży. Każdy zestaw wyróżnia zawsze ciekawa tematyka, inspirowana sztuką. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a produkty Mudpuppy są stale nagradzane za innowacyjność, użyteczność i kreatywność. Układanki są zapakowane w estetyczne, metalowe pudełka. Marka Mudpuppy dba również o to, by wielkość magnesów była odpowiednio dopasowana do wieku dziecka. 

 

 

Magnetibook Janod

Ciekawe Zabawki Na Podróż Z Dzieckiem

Magnetyczne układanki od Janod doskonale rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka. Ćwiczą także logiczne myślenie i sprawność manualną. Każde opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna stanowi wewnętrzną stronę okładki. Wewnątrz układanki magnetycznej są trzy przegródki, dzięki którym utrzymany jest porządek w magnesach. Układanki są estetyczne, praktyczne i trwałe.

 

 

The Purple CowCiekawe Zabawki Na Podróż Z Dzieckiem

Gry od marki The Purple Cow są przede wszystkim bardzo poręczne. Gra mało waży, dzięki czemu możemy ją wszędzie ze sobą zabrać. Sprawdzi się nie tylko w podróży pociągiem, samolotem czy samochodem, ale nawet przed wizytą u lekarza. Jak w pozostałych propozycjach, metalowe pudełko służy za plansze. 

 

 

 

 

Gry podróżne od Apli Kids

Jeśli nasz niezbędnik podróżnika wyposażony jest już w magnetyczne zabawki, warto zapoznać się z propozycjami od marki Apli Kids. 

Ciekawe Zabawki Na Podróż Z Dzieckiem

Gry podróżne Apli Kids są świetnym sposobem na walkę z nudą. Dzięki małym rozmiarom wspaniale sprawdzą się w podróży. W zestawie są wszystkie potrzebne elementy, aby rozpocząć zabawę.  Świetnie rozwijają pamięć i koncentrację. Doskonale ćwiczą spostrzegawczość. To ciekawa propozycja na walkę z podróżną nudą. 

 

 

 

 

Tak przygotowany niezbędnik podróżnika zapewni spokój rodzicom, a dzieciom świetną zabawę. Dzięki temu podróż minie szybko i przyjemnie. Życzymy udanych wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.